Zanim postanowiliśmy zorganizować pierwszy bieg już wtedy wiedzieliśmy, że gadżety które od nas otrzymacie muszą być najwyższej jakości. Obierając taki cel, postanowiliśmy produkować je sami dokładając wszelkich starań aby Was zadowolić.

Miał to być na początku „Łach Janosika” ale ze względu, że biegacie nie tylko w UltraJanosiku, chcieliśmy mieć coś co łączy wszystkie biegi organizowane przez nas. I tak zaczęła się nasza zabawa w „ciuszki”.

Grupa ludzi „zajarana” bieganiem projektowała i testowała odzież w ekstremalnych warunkach zanim do Was trafiła. Po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że pasuje jakoś się wyróżnić, że odzież wymyślana i projektowana przez nas dla Was, musi mieć jakąś nazwę.

Decyzją najwyższej rady pod przewodnictwem Janosika powstał RIZZ  -   HURRA!!! HOWK!!!

Każda wyprodukowana przez nas sztuka ma gdzieś umieszczone logo i nazwę widoczną z bliska i z daleka!!!

Nie stosujemy rebrandingu, nie kupujemy gotowców i nie mówimy że to nasze. Stosujemy najwyższej jakości materiały a ciuszki szyjemy wyłacznie w Polsce. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców kierując się zasadą: Polskie – Najlepsze.

Chcemy aby nasi klienci tak samo jak my byli zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas ubrań. To my jesteśmy pierwszymi testerami tworzonej przez nas odzieży. Dzięki temu jesteśmy w stanie ulepszyć ją tak abyście i Wy byli z niej zadowoleni.

Sklep internetowy powstał byście mogli sobie spokojne w domowym zaciszu pooglądać, zastanowić się i zamówić janosikowe zabawki.

Chcemy sie rozwijać i doskonalić. Zawsze będziemy się spinać by dać Wam najlepsze produkty.